Durmaz Group, 1974 yılından itibaren inşaat sektöründe iz bırakan projelerle Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Kurucumuz Ömer Durmaz’ın vizyonuyla başlayan bu yolculuk, şimdilerde Remzi Durmaz ve kardeşleri Ahmet Durmaz ile Mahmut Durmaz’ın liderliğinde, inşaat başta olmak üzere, maden ve enerji sektörlerinde de yenilikçi projelere imza atmaya devam etmektedir. Durmaz Group, Türkiye’nin kalkınmasına ve uluslararası saygınlığının artırılmasına katkıda bulunmayı amaçlayan köklü bir şirkettir. Çözümlerimiz, kalite ve etik değerlere bağlı hizmet anlayışımız ile sektördeki lider konumumuzu sürdürmekteyiz.

Durmaz Group olarak; inşaat, maden, enerji gibi birçok alanda, sürdürülebilir ve yenilikçi projelerle sektördeki liderliğimizi pekiştiriyoruz. Ana faaliyet alanlarımız arasında altyapı projeleri, barajlar, göletler, sulama kanalları gibi önemli yapılar yer alırken, aynı zamanda Yap İşlet Devret (Y.İ.D) ve Kamu Özel İşbirliği (KÖİ / PPP) modelleriyle de dikkat çekici sağlık kampüsleri, endüstriyel tesisler ve toplu konut projeleri geliştirmekteyiz.

Kurumsal yapımız ve sağlam temeller üzerine kurulu organizasyonumuz, ISO 9001:2000 Kalite Yönetimi Standardı, ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri sertifikalarıyla taçlandırılmıştır. Bu belgeler, projelerimizin kalite ve güvenlik standartlarının uluslararası düzeyde tanındığının bir göstergesidir.